آینده ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت

آینده: ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت خیابان تحقیقات کارگر مردان زباله جنایت ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حباب قیمت دلار چقدر است؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که قیمت ارز در بازار غیرمنطقی است گفت: به هیچ وجه قیمت ارز با اوضاع اقتصاد کشور همگون نیست. در اوضاع عادی ب

حباب قیمت دلار چقدر است؟

حباب قیمت دلار چقدر است؟

عبارات مهم : بازار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که قیمت ارز در بازار غیرمنطقی است گفت: به هیچ وجه قیمت ارز با اوضاع اقتصاد کشور همگون نیست. در اوضاع عادی باید قیمت ارز در کشور بسیار پایین تر از اوضاع فعلی قرار بگیرد.

منزل ملت گزارش داد:محمد مهدی مفتح راجع به اوضاع قیمت ارز در کشور گفت: در مصاحبه های قبلی خودنیز در خصوص قیمت ارز در دو الی سه ماه اخیر این عنوان را مطرح کرده ام که باید بانک مرکزی پاسخگوی اوضاع بازار ارز باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قیمت ارز در مدت اخیر به شکل غیرمنطقی زیاد کردن یافته است و به هیچ وجه قیمت ارز با اوضاع اقتصاد کشور همگون نیست.در اوضاع عادی باید قیمت ارز در کشور بسیار پایین تر از اوضاع فعلی قرار بگیرد. قیمت دلار کمتر از میزان است که هم اکنون در بازار آزاد ارز خرید و فروش می شود.

حباب قیمت دلار چقدر است؟

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی براساس قانون باید با ابزار بازار آزاد قیمت ارز را در نرخی مدیریت کند که جهت مجموعه اقتصاد کشور مناسب است.شعار انقلاب اسلامی حمایت از اقشار مستضعف است بنابراین باید توجه داشت زیاد کردن قیمت ارز، قدرت پول اقشار مستضعف را با کم کردن روبرو می کند که بطور طبیعی این عنوان تامین معیشت را سخت می کند.

مفتح گفت: اوضاع کنونی بازار ارز که تاثیرات نامناسب آن در اقتصاد مشهود است با شعار عدالت اجتماعی تطابق ندارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که قیمت ارز در بازار غیرمنطقی است گفت: به هیچ وجه قیمت ارز با اوضاع اقتصاد کشور همگون نیست. در اوضاع عادی ب

وی با بیان اینکه نوسان قیمت ارز متغیرهای دیگر اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد، ادامه داد:اینکه کدام قیمت ارز عالی ترین شرایط را جهت کشور از لحاظ صادرات و واردات،سطح عمومی قیمت ها و شاخص های دیگر فراهم می کند، نرخی است که بانک مرکزی باید عدد آن را بدست آورد و با کنترل عرضه و تقاضا، قیمت دلار را در آن محدوده قیمتی حفظ کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:بزرگترین عرضه کننده و تقاضاکننده ارز دولت است بنابراین بانک مرکزی می تواند بازار را مدیریت کند.

حباب قیمت دلار چقدر است؟

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | برنامه | اقتصاد | برنامه | اقتصادی | کمیسیون | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz