آینده ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت

آینده: ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت خیابان تحقیقات کارگر مردان زباله جنایت ایران

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وضعیت متفاوت بازار دوم مسکن

بازار دوم معاملات مسکن – پیش فروش- با وضع متفاوت عرضه نسبت به بازار اول روبه رو شد. به رغم واکنش‌ها هم جهت خریدار و فروشنده در بازار «واحدهای آماده تحویل» در ب

وضعیت متفاوت بازار دوم مسکن

وضعیت متفاوت بازار دوم مسکن

عبارات مهم : بازار

بازار دوم معاملات مسکن – پیش فروش- با وضع متفاوت عرضه نسبت به بازار اول روبه رو شد. به رغم واکنش‌ها هم جهت خریدار و فروشنده در بازار «واحدهای آماده تحویل» در بازار «واحدهای در حال ساخت» 5 عامل باعث کمبود فایل پیش فروش شده؛ به طوری که میل به به پیش خرید و موانع در پیش فروش، نوعی عدم تعدل در بازار دوم مسکن را رقم زده هست. با این حال حجم محدود فایل های پیش فروش آپارتمان، در سه دسته طبقه بندی می شود. منطقه ای از پایتخت با کمترین استقبال سکونتی، بورس پیش فروش آپارتمان شده است هست.

وضعیت متفاوت بازار دوم مسکن

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به واگذاری های آخر دوره ای مدیریت شهری که بدون هماهنگی و اخذ مجوز از پارلمان محلی پایتخت انجام می شود، هشدار داد. روز گذشته در صحن علنی شورای شهر محمد حقانی از چهار مورد واگذاری اموال و دارایی های سرمایه ای شهر به خارج از مجموعه شهرداری خبر داد و گفت: علی رغم توافقات قبلی مبنی بر توقف قراردادهای تازه واگذاری در مجموعه مدیریت شهری طی یکی دو ماه اخیر، اخباری مبنی بر واگذاری بخشی از دارایی های شهر شنیده شده است است.

به گفته حقانی، واگذاری مراکز بهاران، واگذاری بازارچه های سطح شهر، تخلیه و فروش ساختمان های مدیریت شهری و اجرای فاز دوم برج میلاد، چهار مورد از واگذاری های ماه های نهایی فعالیت این تیم مدیریت شهری هست؛ این در حالی است که پیش از این مدیران شهری به منتخبان شورای پنجم وعده داده بودند در این ماه های پایانی، قرارداد تازه را امضا یا شروع نکنند. به گزارش «دنیای اقتصاد» شروع ساخت فاز دوم برج میلاد در حالی است که مطابق با مصوبه اردیبهشت ماه سال گذشته شورای عالی شهرسازی و معماری کشور، اجرای فازدوم برج میلاد را به علت شاخصه های این پروژه متوقف و تصمیم گیری و صدور مجوز جهت شروع به کار دوباره این پروژه را منوط به تصویب طرح خاص این پروژه در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور کرد.

بازار دوم معاملات مسکن – پیش فروش- با وضع متفاوت عرضه نسبت به بازار اول روبه رو شد. به رغم واکنش‌ها هم جهت خریدار و فروشنده در بازار «واحدهای آماده تحویل» در ب

شورای عالی شهرسازی در مصوبه اردیبهشت ماه سال گذشته خود صراحتا تاکید کرد که هرگونه اقدام راجع به ساخت وساز در موقعیت گودبرداری انجام شده است فاز دو برج میلاد در قالب طرح خاص ارائه شده است تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش «دنیای اقتصاد» اگرچه مشخص نیست طی یک سال و چند ماه گذشته شهرداری و شورای شهر طرحی را جهت اجرای این پروژه به شورای عالی شهرسازی ارائه کرده اند یا نه(هر چند از آنجا که تمامی مصوبات شورای عالی شهرسازی به انتشار عمومی می رسد ارائه این طرح از سوی شهرداری بعید به نظر می رسد) یا آنکه در صورت ارائه این طرح به تایید مراجع ذی ربط در شورای عالی شهرسازی رسیده است یا خیر ولی به نظر می رسد شرکت مالک تازه پروژه باید قبل از هرگونه اقدام فیزیکی در موقعیت این پروژه طرح خاص خود را به تایید نظر شورای عالی شهرسازی برساند.

واژه های کلیدی: بازار | پروژه | مدیریت | شهرسازی | برج میلاد | روز گذشته | شورای شهر | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz