آینده ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت

آینده: ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت خیابان تحقیقات کارگر مردان زباله جنایت ایران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نام‌نویسی از ناشران داخلی جهت نمایشگاه کتاب در هفته جاری انجام می‌شود

مدیر کمیته ناشران داخلی از عضویت ناشران جهت حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران طی هفته جاری خبر داد.

نام‌نویسی از ناشران داخلی جهت نمایشگاه کتاب در هفته جاری انجام می‌شود

نام نویسی از ناشران داخلی جهت نمایشگاه کتاب در هفته جاری انجام می شود

عبارات مهم : میلیون

مدیر کمیته ناشران داخلی از عضویت ناشران جهت حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران طی هفته جاری خبر داد.

هومان حسن پور مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب در گفت وگو با فارس راجع به وقت عضویت از ناشران اظهار داشت: آئین نامه عضویت جهت ناشران داخلی باید به تصویب شورای سیاستگذاری نمایشگاه می رسید که این امر انجام شد.

وی در ادامه گفت: این آئین نامه از شورا باید به ما اعلام شود، بعد از آن بارگذاری های مورد نیاز در سامانه صورت می گیرد و در ادامه آزمون های نهایی سایت عضویت انجام خواهد شد.

به گفته مدیر کمیته ناشران داخلی، بعد از آزمون نهایی و مرتفع شدن اشتباهات احتمالی آن، عضویت از ناشران داخلی با توجه به ضوابط انجام می پذیرد؛ بر این اساس طی هفته جاری نام نویسی از ناشران داخلی جهت حضور در نمایشگاه کتاب اجرایی می شود.

بر اساس این گزارش، از جمله تغییرات ایجاد شده است در آئین نامه عضویت ناشران داخلی می توان به عوض کردن در میززان عناوین انتشار یافته اشاره کرد. تا سال گذشته تعداد عناوین ناشران بخش کودک جهت حضور در نمایشگاه کتاب 40 عنوان بود و بخش بزرگسال 35 عنوان، ولی طی تغییرات حاصل شده است تعداد عناوین ناشران کودک طی سه سال اخیر( از 93تا 95) جهت نمایشگاه سی و یکم باید 45 عنوان و ناشران بزرگسال باید 40 عنوان باشد. در آئین نامه تازه تعداد عناوین ناشران با زیاد کردن همراه بود.

از سوی دیگر متراژ غرفه ها هم اعلام شد و تعرفه غرفه ها جهت حضور ناشران شخصی و غیر شخصی به تصویب رسید.

بر این اساس بهای متراژ غرفه ها جهت ناشران شخصی تا سقف 9 متر به ازای هر متر 400 هزار ریال، 24-9 متر به ازای هر متر 600 هزار ریال، 48-24 متر به ازای هر متر 950 هزار ریال، 200-48 متر به ازای هر متر یک میلیون و 350 هزار ریال و بالاتر از 200 متر به ازای هر متر یک میلیون و 800 هزار ریال به تعیین شد. همچنین تا سقف 9 متر به ازای هر متر 750 هزار ریال، 24-9 متر به ازای هر متر یک میلیون و 50 هزار ریال، 48-24 متر به ازای هر متر یک میلیون و 550 هزار ریال، 200-48 متر به ازای هر متر یک میلیون و 850 هزار ریال و بالاتر از 200 متر به ازای هر متر دو میلیون و 500 هزار ریال جهت ناشران غیر شخصی مقرر شد. همچنین با توجه به محدودیت فضای مسقف نمایشگاه، شورا مصوب کرد که حداکثر متراژ غرفه ها در فضای مسقف 250 متر مربع باشد تا ناشران بیشتری بتوانند در فضای مسقف حضور داشته باشند.

واژه های کلیدی: میلیون | نمایشگاه | نمایشگاه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz