آینده ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت

آینده: ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت خیابان تحقیقات کارگر مردان زباله جنایت ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شخصا به رسول خادم علاقه دارم/ امیدوارم جهت او عالی ترین تصمیم گرفته شود ، عراقچی

عضو هیات رییسه فدراسیون کم‌بینایان و نابینایان راجع به استعفای رسول خادم گفت: من به رسول خادم به عنوان قهرمان ملی کشورم علاقه‌مندم و امیدوارم عالی ترین تصمیم را

شخصا به رسول خادم علاقه دارم/ امیدوارم جهت او عالی ترین تصمیم گرفته شود ، عراقچی

عراقچی: شخصا به رسول خادم علاقه دارم/ امیدوارم جهت او عالی ترین تصمیم گرفته شود

عبارات مهم : عراقچی

عضو هیات رییسه فدراسیون کم بینایان و نابینایان راجع به استعفای رسول خادم گفت: من به رسول خادم به عنوان قهرمان ملی کشورم علاقه مندم و امیدوارم عالی ترین تصمیم راجع به او گرفته شود.

به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان در جمع خبرنگاران درخصوص استعفای رسول خادم و کناره گیری او از فدراسیون کشتی اظهار کرد: من خود شخصا به رسول خادم به عنوان قهرمان ملی کشور علاقه دارم و امیدوارم درخصوص او عالی ترین تصمیم گرفته شود. البته تلاش می کنم به شرح زیاد نپردازم ولی احترام زیادی جهت او قائل هستم.

او راجع به حضور دوباره اش در هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: حضور دوباره من در هیات رییسه به خاطر حمایت زیاد از جامعه ورزش نابینایان و کم بینایان در عرصه های همگانی و قهرمانی است تا بتوانیم در آینده به دستاوردهای بهتری دست پیدا کنیم.

عراقچی ادامه داد: تلاش ما در هیات رییسه بر این است تا بتوانیم فضاهای بیشتری را جهت افراد نابینا و کم بینا با توجه به استعدادهای خوبی که در این رشته وجود دارد در پایتخت کشور عزیزمان ایران و استان های متفاوت فراهم کنیم تا این افراد بتوانند در آینده نتیجه های بهتری را کسب کنند، بویژه حضور آذری جهرمی وزیرارتباطات در جمع اعضای هیات رییسه نوید خوبی است تا ما بتوانیم در جهت حمایت از ورزش نابینایان و کم بینایان گام های موثری برداریم و امکانات بیشتری را جهت این افراد فراهم کنیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان خاطرنشان کرد: طی چند سالی که من عضو هیات رییسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان بودم به خاطر بی بضاعت بودن فدراسیون تلاش کردم دوباره در جمع اعضای هیات رییسه فدراسیون قرار بگیرم تا بتوانیم خدمات بیشتری را جهت این افراد ایجاد کنیم. بویژه اینکه در این فدراسیون دوستانی هستند که اکثرا جانباز جنگ تحمیلی هستند و ما از خدمت کردن به این افراد خوشحال می شویم.

عراقچی در پاسخ به این پرسش که یکی از اهداف مهم شما از حضور در بین اعضای هیات رییسه چیست اظهار کرد: اولویت مهم ما در این فدراسیون تامین فضاهای مناسب جهت ورزشکاران نابینا و کم بینا هست. این ورزشکاران در حال حاضر نیاز به فضاها و محیط هایی دارند که خاص خود باشد. متاسفانه ما از فضاهای اختصاصی نابینایان و کم بینایان کمتر برخوردار هستیم و تلاش مان بر این است که بتوانیم امکانات این افراد را بویژه در فوتبال 5 نفره فراهم کنیم و فضاهایی که خاص نابینایان و کم بینایان است در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها فراهم کنیم.

عراقچی در آخر گفت: ما منابع مالی خاصی نداریم که در اختیار فدراسیون نابینایان و کم بینایان قرار دهیم ولی تلاش مان بر این است تا بتوانیم از طریق شرکت ها و ارگان های متفاوت از جمله شرکت اوقاف، بهزیستی و بنگاه های خیریه، به این فدراسیون کمک کنیم تا بتوانند در آینده در مسابقه های مهمی که پیش رو دارند به نتیجه های خوبی دست پیدا کنند.

شخصا به رسول خادم علاقه دارم/ امیدوارم جهت او عالی ترین تصمیم گرفته شود ، عراقچی

واژه های کلیدی: عراقچی | افراد نابینا | سید عباس عراقچی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz