آینده ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت

آینده: ماموران کلانتری بیمارستان بازیافت خیابان تحقیقات کارگر مردان زباله جنایت ایران

گت بلاگز وب‌گردی قتل اشتباهی یک کارگر شهرداری به خاطر زباله!

مردان ناشناس در تاریکی شب ٢ کارگر بازیافت شهرداری منطقه ٦ را نشانه ضربات چاقو و قمه قرار دادند. تلاش پلیس جهت دستگیری ضاربان شروع شده است هست.

قتل اشتباهی یک کارگر شهرداری به خاطر زباله!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شامگاه یکشنبه ١٨ تیرماه‌ سال ‌جاری ٢ کارگر شرکت شخصی جمع‌آوری و بازیافت زباله در خیابان آبان در حال جمع‌آوری زباله‌ها بودند که ناگهان چند مرد در حالی‌که چاقو و قمه به دست داشتند به آنها نزدیک شدند. جوان ٢٧ ساله که راننده خودروی وانت‌پیکان شرکت شخصی بود همراه پیمانکارش با دیدن این صحنه شوکه شدند. مردان ناشناس بدون هیچ مقدمه‌ای به سمت ٢ مرد جوان حمله کردند و درگیری خونینی در تاریکی شبانه رقم خورد.

درگیری این مردان ادامه داشت و در حالی‌که ٢ کارگر غرق به خون روی زمین افتاده بودند ضاربان پا به فرار گذاشتند. خیلی سریع ماجرای این درگیری به ماموران کلانتری ١٠٥ سنایی مخابره شد. ماموران با حضور در محل درگیری با دو مرد که با فوت دست و پنجه نرم می‌کردند، روبه‌رو شدند و از امدادگران اورژانس درخواست کمک کردند و خیلی سریع دو مجروح این اتفاق به بیمارستان انتقال یافته شدند.

قتل اشتباهی یک کارگر شهرداری به خاطر زباله!

٢ مرد جوان در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار گرفتند ولی وضع جوان ٢٧ ساله که با ضربه قمه زمینگیر شده است بود هر لحظه وخیم‌تر می‌شد تا اینکه وی ساعت ٧ صبح روی تخت بیمارستان تسلیم فوت شد. همین کافی بود تا ماجرای درگیری مرگبار به بازپرس محسن مدیر دِه در شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت گزارش شود و در این مرحله تیمی از ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بررسی‌های فنی دست به کار شوند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که ٢ کارگر شرکت شخصی بازیافت تحت نظر شهرداری منطقه ٦ پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال جمع کردن زباله‌های خشک بودند که چند مرد که احتمال می‌رود از افرادی باشند که در سطح شهر به جمع‌آوری زباله‌ها مشغولند، با دیدن این صحنه جهت اعتراض به سمت دو مرد جوان رفته و بعد از بستن مسیر آنها با خودروی نیسان درگیری خونین را رقم زده‌اند.

ماموران در تحقیقات میدانی به سراغ یکی از شاهدان ماجرا رفتند و وی گفت: «مردان غریبه همگی چاقو و قمه به‌دست بودند و بدون هیچ مقدمه‌ای به سمت ٢ مرد که از کارمندان شرکت بازیافت بودند، حمله کردند و درگیری خونینی رقم خورد. بعد از لحظاتی یکی از مردان خشن به همدستانش اعلام کرد که این ٢ مرد را اشتباه گرفته و مردان چاقو به دست با شنیدن این حرف دست از کتک‌کاری برداشتند و پا به فرار گذاشتند.»

نخستین فرضیه

مردان ناشناس در تاریکی شب ٢ کارگر بازیافت شهرداری منطقه ٦ را نشانه ضربات چاقو و قمه قرار دادند. تلاش پلیس جهت دستگیری ضاربان شروع شده است هست.

با توجه به اینکه مردان خشن ناشناس هیچ اختلافی با قربانی جنایت نداشتند این فرضیه وجود دارد که عاملان این جنایت مردان زباله‌جمع‌کنی هستند که در سطح شهر به صورت پراکنده با جمع‌کردن زباله‌های خشک و فروش آنها هزینه‌های زندگی‌شان را تأمین می‌کنند.

این مردان که خیابان‌های خاصی را جهت خود گزینش می‌کنند مانع ورود و جمع کردن زباله افراد دیگر در این خیابان‌ها می‌شوند و به‌طور معمول آن منطقه را در انحصار خود می‌دانند و شب اتفاق با دیدن خودروی وانت‌پیکان که در حال جمع‌آوری زباله‌های خشک سطل‌های زباله بوده جهت اعتراض به سمت آنها حمله کرده‌اند که در این میان یکی از مردان خشن متوجه این عنوان می‌شود که دو مرد جهت یکی از شرکت‌های شخصی بازیافت کار می‌کنند که در این مرحله دست از درگیری برداشته و پا به فرار گذاشته‌اند.

بنا به این گزارش، ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با دستور بازپرس مدیرروستا تحقیقات فنی جهت دستگیری عاملان این جنایت دسته‌جمعی را شروع کرده‌اند تا با دستگیری متهمان راز این درگیری خونین فاش شود.

منبع:شهروند

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماموران کلانتری | بیمارستان | بازیافت | خیابان | تحقیقات | کارگر | مردان | زباله | جنایت | ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz